SERMİNN PHOTOGRAPHY Ankara Doğum Fotoğrafçısı | Doğum Fotoğrafçısı Ankara | Bebek Fotoğrafçısı Ankara 0532 672 76 77 » Ankara Doğum Fotoğrafçısı, Ankara Bebek, Fotoğrafçısı, Ankara Hamile Fotoğrafçısı, Bebek Fotoğrafçısı Ankara 05327887740

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Mail ile ulaşın

Doğum Çekimleri (Ankara)

Önceden planlandığı şekilde belirtilen saatte hastane odasında çekimlere başlanır. Önceden anne-babayla görüşülüp çekim detayları hakkında konuşulur.

Doğuma hazırlık anları, aile bireyleri ile doğum öncesi hamile çekimi, doğumhaneye gidiş, bebeğin doğum anı, ilk muayenesi, anne-babayla ilk karşılaşma anı, baba ve diğer aile bireyleri ile ilk karşılaşma,  annenin bebeğini ilk emzirme anı, bebeğin odada ilk çekimleri yapılır.

 

 Full Paket

Doğuma ek olarak, anne adayının fotoğraf çekimleri  en geç 38 haftalık hamileyken evinde ya da hava koşullarına bağlı olarak dış mekanda yapılmaktadır.

Doğumun yapıldığı gün çekimlerine ek olarak ailenin tercihine göre ya ertesi gün hastanede ya da  1 hafta sonra evde yapılan çekimler dahildir.

Pakete dahil olanlar:

-Kişiye özel tasarımlı 30×32,5 cm ebatında deri kapaklı albüm (ortalama 70-90 adet fotoğraf içerir) veya fotokitap

-Tüm fotoğraflardan (ortalama 250 adet) oluşan DVD

-2 adet 20X30 ebatında fotoğraf

-3 adet 13X18 ebatında fotoğraf

 

Standart Paket

Sadece doğumun olduğu gün yapılan doğuma hazırlık anları, aile bireyleri ile doğum öncesi hamile çekimi, doğumhaneye gidiş, bebeğin doğum anı, ilk muayenesi, anne-babayla ilk karşılaşma anı, baba ve diğer aile bireyleri ile ilk karşılaşma,  annenin bebeğini ilk emzirme anı, bebeğin odada ilk çekimleri yapılır.

 

Pakete dahil olanlar:

-Kişiye özel tasarımlı  30×32,5 cm ebatında deri kapaklı albüm (ortalama 70-90 adet fotoğraf içerir) veya fotokitap

Tüm fotoğraflardan (ortalama 250 adet) oluşan DVD

-2 adet 20X30 ebatında fotoğraf

-3 adet 13X18 ebatında fotoğraf